Obchodní podmínky


Obchodní a platební podmínky


Ceny v našich nabídkách jsou uvedeny bez 21% DPH, které bude připočítáno v momentě vystavení daňového dokladu. Pokud není uvedeno v nabídce jinak – ceny jsou uvedeny Ex-Works Městec Králové – tzn. cena neobsahuje dopravné, balné.


Při objednávce vystavujeme zálohový list na 50% z celkové ceny. Doplatek zpravidla probíhá v hotovosti při převzetí zboží.
Pokud doplatek v hotovosti není možný, je vystavena faktura převodem - odvoz zboží je možný vždy až po přijetí částky na náš účet.

V případě kdy si odběratel dodá svůj polotovar není nutné platit zálohu. Hotové výrobky se platí v hotovosti při převzetí, případně převodem před odvozem výrobků.

 

Termín

Všechny nabízené termíny mají platnost týden, pokud do týdne nepošlete objednávku, zažádejte si o nový termín k zakázce. Nabízené termíny se vždy počítají od okamžiku zaplacení 50% zálohy a DODÁNÍ VŠECH POTŘEBNÝCH DAT k výrobě, pokud nebyly součástí poptávky (zejména se jedná o finální verze výkresů, modelů).


Ostatní

V případě dodání vlastních polotovarů na zakázku Vám doporučujeme s námi konzultovat rozměry polotovarů. Pokud výroba probíhá z vámi dodaných polotovarů nemůžeme nést zodpovědnost za výsledný produkt v případě vlastností, které jsou ovlivněny právě materiálem. Standardní přídavky pro výplně do zábradlí jsou 30 - 50 mm na délku, pro typy s hranolem je nutné dodat polotovar 40 x 40 mm, hoblovaný.
Společnost si vyhrazuje právo poskytovat dokumentace zaslané při poptávce svým dodavatelům a to ve všech případech, pokud není dohodnuto jinak. (např. smlouva o mlčenlivost nebo dohoda o exklusivitě)


V případě žádosti o dopravu naší firemní dodávkou účtujeme 10 Kč včetně DPH za každý ujetý kilometr (i cesta zpět).